MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hap Forum me .c.la

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FoX CoNn
MesazhTitulli: Hap Forum me .c.la   Fri Dec 19, 2008 12:34 am

Tuto: Si me fitu domain .c.la
Ketu do te mesjom si te fitojm domain .c.la
Qe e bejm aSt-creW.c.la hyjm www.M-V-P-H.c.la e shohim a osht e lir
Nese Lexon( Error LE compte ast-crew n'a pas été trovué) d.m.th osht e lir
Shkojm Accueil dhe e shkrujm emrin e domainit M-V-P-H edhe klikoj Envoyer!
Tek Nom: Emrin
Tek: Prénom: MBiemrin
Tek: E-mail dihet e-mail tuaj
Tek: Mot de passe: paswordin
Tek: URL: Cible: shkrujna webside qe dojna me bo ridirekt ne domain .c.la p.sh http://www.M-V-P-H.piczo.com
Dhe kto i lajna siq jan dhe tek 3 te fundit ai ai ai
Tek En envoyant cet application.vous acceptez avec Terms et Conditions de l'inscritpion e bojna ni klik edhe shkojm sing up
Dhe e provojm www.ast-crew.c.la dhe kshtu mundemi me bo hostin tuaj.
Shpresoj Se Kuptuat Sado Pak
Un e Bana www.M-V-P-H.c.la
Shpresoj Se Kuptuat
Nese Ka Qen e Postuar Tema MByllet Aba Se Pash Ne Forum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Hap Forum me .c.la
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Marifetet që përdorin femrat pë të manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisë
» Idriz Morina:Seksualiteti në Universitet
» Early Intervention Program( Nderhyrje e Menjehershme)
» AGIM GASHI - DRIDHE – DRIDHE MOJ KALLASHKË

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Hacking Program's-
Kërce tek: