MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si Te Fusim Muzik Ne Weba me Piczo

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FoX CoNn
MesazhTitulli: Si Te Fusim Muzik Ne Weba me Piczo   Fri Dec 19, 2008 12:34 am

Ketu do tju tregoj si me fut muzik mp3 ne web site free te piczos

se pari shkojm psh www.degjo.com dhe aty e kerkojm nje knegetar qfar dojm mandej Kerko

pasi te hapen rezultatet shkojm te cila muzik deshirojm me e marr mp3 dhe shkojm me tastin e djatht te

mausit dhe shkojm properties dhe e marrim nje link aty e bajm COPY pastaj shkojm ne web site dhe

aty te tools hyjm TEXT [nuk e di sigurt si shkruan] Dhe pastaj ne anen e djatht posht e bajm PASTE ate link

pastaj te Teksti e shkruajm emrin e muzikes dhe ne fund klikojm OK keshtu mund te vendosim ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si Te Fusim Muzik Ne Weba me Piczo
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vdes mbreti i muzikës pop Majkëll Xhekson

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Hacking Program's-
Kërce tek: