MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ranieri nuk e dëshiron Chelsean

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ahg-info
Admin
avatar


MesazhTitulli: Ranieri nuk e dëshiron Chelsean   Mon Dec 15, 2008 1:18 am

Trajneri i Juventusti, Claudio Ranieri, nuk dëshiron që skuadra të cilën e ka drejtuar dikur, Chelsea, të vihet përballë skuadrës së tij aktuale në 1/8 e finales. Edhe pse Juventus ka siguruar pozitën e parë në Grupin H, kjo nuk do të thotë se mund të përballet me kundërshtarë të lehtë, pasi dy skuadrat angleze, Arsenal dhe Chelsea, mund të takohen me Zonjën e Vjetër. “Mendoj se skuadra më e fuqishme me të cilën mund të përballemi është Chelsea. Mirëpo nëse duhet të luajmë kundër tyre, atëherë duhet t’i eliminojmë”. “Gjithçka varet nga momenti se në çfarë forme do të jemi. Nëse jemi në formë të mirë dhe kundërshtari ynë nuk mund të krijojë raste, atëherë nuk ka rëndësi se çfarë emrash luajnë në skuadër”, ka thënë Ranieri për “Sky Italia”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ranieri nuk e dëshiron Chelsean
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Sport-
Kërce tek: