MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 WEBfaqe per shkencat kompjuterike

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FoX CoNn
MesazhTitulli: WEBfaqe per shkencat kompjuterike   Thu Dec 18, 2008 9:14 pm

Ky eshte nje link per ata qe studjon shkencat kompjuterike...
http://www.freeprogrammingresources.com/
Ka boll materiale te gjuheve te ndryshme programore...
Shikoni dhe postoni ketu nese keni naj web faqe njejt si kjo postojeni ketu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
WEBfaqe per shkencat kompjuterike
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Hacking Program's-
Kërce tek: