MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 1.Antivirus per MSN

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
FoX CoNn
MesazhTitulli: 1.Antivirus per MSN   Thu Dec 18, 2008 9:04 pm

Qe nje antivirus per hjekjen e virusave nga msn-ja juaj. Pra ky program eshte shume i lehte dhe ban pastrimin e msn nga virusat

Linku

http://www.mediafire.com/download.php?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
1.Antivirus per MSN
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gripi i derrave, Shqipëria merr masat e para antivirus

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Hacking Program's-
Kërce tek: