MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mançini konfirmon mundësinë e largimit të Robinjos

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Pz . Blade

avatar


MesazhTitulli: Mançini konfirmon mundësinë e largimit të Robinjos   Wed Jan 27, 2010 2:33 pm

Trajneri i Mançester Sitit, Roberto Mançini ka konfirmuar se klubi i tij është në bisedime me skuadrat braziliane, Santos dhe Sao Paolo për huazimin e Robinjos....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Mançini konfirmon mundësinë e largimit të Robinjos
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shokët e Atjon Zhitit nuk mund të besojnë se ai nuk jeton më (FOTO)
» Thaçi: Presidenti do të zgjidhet nga PDK-ja
» Esat Ahmeti:Ai që nuk e njeh veten, nuk mund ta njohë as tjetrin
» Kristaq Shabani:Lajthitje e të lajthiturve?!A mund të ngacmohet zjerrmi?!
» Xhavat Rexhaj:SI MUND TË JETOHET NË NJI SHOQËRI KU VRASËSIT E BURRAVE TË SHQUAR SHQIPTARË SORROLLATEN LIRSHËM?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Sport-
Kërce tek: