MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...

ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 

Cryuff: Fjala e Guardiolas më e rëndësishme se nënshkrimi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Pz . Blade

MesazhTitulli: Cryuff: Fjala e Guardiolas më e rëndësishme se nënshkrimi   Wed Jan 27, 2010 2:29 pm

Legjenda e Barcelonës, Johan Cruyff, ka lavdëruar trajnerin duke thënë ai është shumë i dhënë pas skuadrës së tij.

"Fjalët e Guardiolas janë më të vlefshme se një nënshkrim. Përkushtimi i tij për klubin dhe jo për ndonjë kanditat të caktuar," tha Cruyff, i cili gjithashtu lavdëroi drejtorin sportiv, Txiki Begiristain, pasi pranoi që ai mund të largohet së bashku me Laporta-n.

"Txiki, sikurse Guardiola, kanë vendosur klubin përpara interesave personale. Për këtë gjë e përgëzoj shumë."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

Cryuff: Fjala e Guardiolas më e rëndësishme se nënshkrimi
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fjala e rastit ne kremtimin e 98 vjetorit te Kryengritjes se Malesis, e mbajtur nga Gjon Gjokaj...
» Monda Korca: GAZETA TIRANA OBSERVER:-Kadri Morina, Potreti i nje investitori modest e te suksesshem.-nga Raimonda Moisiu
» Dallimi i thekshëm ndërmjet diversitetit dhe diversionit
» Shpresa Krasniqi:FJALA E RASTIT E MBREMJES PERKUJTIMORE NE NENTEVJETORIN TE NDERRIMIT JETE TE BABAIT TIM(HAXHI KRASNIQI)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Sport-
Kërce tek: