MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cryuff: Fjala e Guardiolas më e rëndësishme se nënshkrimi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Pz . Blade

avatar


MesazhTitulli: Cryuff: Fjala e Guardiolas më e rëndësishme se nënshkrimi   Wed Jan 27, 2010 2:29 pm

Legjenda e Barcelonës, Johan Cruyff, ka lavdëruar trajnerin duke thënë ai është shumë i dhënë pas skuadrës së tij.

"Fjalët e Guardiolas janë më të vlefshme se një nënshkrim. Përkushtimi i tij për klubin dhe jo për ndonjë kanditat të caktuar," tha Cruyff, i cili gjithashtu lavdëroi drejtorin sportiv, Txiki Begiristain, pasi pranoi që ai mund të largohet së bashku me Laporta-n.

"Txiki, sikurse Guardiola, kanë vendosur klubin përpara interesave personale. Për këtë gjë e përgëzoj shumë."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Cryuff: Fjala e Guardiolas më e rëndësishme se nënshkrimi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Monda Korca: GAZETA TIRANA OBSERVER:-Kadri Morina, Potreti i nje investitori modest e te suksesshem.-nga Raimonda Moisiu
» Shpresa Krasniqi:FJALA E RASTIT E MBREMJES PERKUJTIMORE NE NENTEVJETORIN TE NDERRIMIT JETE TE BABAIT TIM(HAXHI KRASNIQI)
» Gazeta Fjala: Vështrimi i përgjumur - Marcel Proust
» Arif Kutleshi: Fjala e përkthyesit
» Xhem Batoi Bytyçi: Kur fjala urren...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Sport-
Kërce tek: