MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Berlusconi: Materazzi? Ishte qesharake!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Pz . Blade

avatar


MesazhTitulli: Berlusconi: Materazzi? Ishte qesharake!   Wed Jan 27, 2010 2:27 pm

Numri 1 i AC Milan dhe kryeministri i Italisë, Silvio Berlusconi, insiston se nuk ishte i ofenduar nga Marco Materazzi të dielën në derbi e madh të qytetit.

Materazzi, i cili nuk u paraqit në ndeshjen që skuadra e tij mposhti Milanin, ka festuar me bashkëlojtarët e tij duke vënë një maskë më fytyrë të Berlusconit.

Zyrtarë të qeverisë së Italisë kanë akuzuar mbrojtësin italian, siqoqoftë, Berlusconi e morri këtë gjë si qesharake: "Maska ime? Ishte për të qeshur!"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Berlusconi: Materazzi? Ishte qesharake!
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» KUSH ISHTE DERVISH SHAQA?
» Cila ishte ana e errët e pilotit që rrëzoi aeroplanin e Germanwings?
» Si do të ishte emri i juaj në japonisht?
» Profeti Muhamed a.s. ishte shqiptar!?
» Apostol Kotani: Shqipëria ishte i vetmi vend, ku nuk u persekutua asnjë hebre

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Sport-
Kërce tek: