MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Emra Femerore me Nj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Pz . Blade

avatar


MesazhTitulli: Emra Femerore me Nj   Wed Jan 27, 2010 2:28 am

Nj
Emra Femerore me Nj
Albanian baby Names for Girls - Nj

Njom/e,-ja nga një fjalë e shqipes
Njom/ëz,-za fjalë e shqipes
Njome
Njomza
Njomzak/e,-ja fjalë e shqipes
Njomzake
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Emra Femerore me Nj
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nuhi Veselaj: Rreth identitetit të gjinisë asnjanëse në shqipen e sotme (VII)
» Nuhi Veselaj: Rreth identitetit të gjinisë asnjanëse në shqipen e sotme - Konstatime paraprake
» Ekskluzive: Intervistë me poetin, eseistin dhe përkthyesin e njohur Mazllum Saneja
» Kërkojnë emra për të fituar Prishtinën

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Emra Shqiptar-
Kërce tek: