MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Milano, vritet shqiptari ne nje lokal

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Pz . Blade

avatar


MesazhTitulli: Milano, vritet shqiptari ne nje lokal   Wed Jan 27, 2010 2:25 am

Shqiptaret behen serish pjese e kronikes se zeze ne vendin fqinje, Itali. Sipas mediave vendase, nje lokal ne Milano eshte pergjakur gjate mbremjes se djeshme, ku nje 38 vjecar shqiptar eshte qelluar me pistolete duke humbur jeten. Sipas policise, dy persona te tjere, kombesia e te cileve nuk dihet, kane marre plage te lehta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Milano, vritet shqiptari ne nje lokal
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Greqi, vritet me plumb shqiptari, të birit i është prerë fyti me thikë
» Gold Ag publikon këngën ‘Shqiptari 2’, kritikon shumë figura ndër to edhe Kadaren dhe Lamën (Video)
» Vritet ministri i mbrojtjes së Sirisë, plagoset edhe Assadi?
» “Zhduket” shqiptari që fitoi 168 milionë euro në lotarinë belge
» Divjakë, vritet me armë zjarri një person

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: lajmet-
Kërce tek: