MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kosovë, mblidhet grupi i punës për liberalizimin e vizave

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Pz . Blade

avatar


MesazhTitulli: Kosovë, mblidhet grupi i punës për liberalizimin e vizave   Wed Jan 27, 2010 2:24 am

Grupi i Punës për liberalizimin e vizave në Kosovë pritet të zhvillojë një mbledhje ditën e sotme. Sipas burimeve zyrtare, takimi i Grupit punues për liberalizimin e vizave ka p[ër qëllim diskutimin e arritjeve të deritanishme dhe sfidat që janë evidentuar gjatë zbatimit të Udhërrëfyesit dhe Planit të Punës për këtë çështje.
Sipas zyrtarëve në Prishtinë, në këtë takim do të marrë pjesë Ministri i Punëve të Brendshme, Zenun Pajaziti dhe anëtarët e Grupit ndërministror, përgjegjës për koordinimin dhe zbatimin e Udhërrëfyesit dhe Planit të Punës për liberalizimin e vizave. (Lajmifundit)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kosovë, mblidhet grupi i punës për liberalizimin e vizave
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Martirët e Kosovës që prehen në Kosovën e lirë e të pavarur
» Grupi Thumbi uron Pavarsinë e Kosovës(Arbnor Mala)
» Ejup Ramadani: Punë të mbarë Kosovë. Zgjedhë ata që u beson dhe e meritojnë, e mos shiko parti, lëvizje, fe....
» Denimi i Smajl Haradinajt dhe Lëvizjes Nacional-çli­ri­mtare e Kosovës – Grupi i deçanit
» INSIATIV E NJË GRUPI MËRGIMTARËSH DHE ANTAR TË LDK-së, RUGOVISTA ME ZEMËR PËR TË PROPOZUAR AGIM GASHIN

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: lajmet-
Kërce tek: