MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shqipëria e gatshme t’i shesë armë Kosovës, plane të blejë edhe për vete

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Pz . Blade

avatar


MesazhTitulli: Shqipëria e gatshme t’i shesë armë Kosovës, plane të blejë edhe për vete   Wed Jan 27, 2010 2:21 am

Zëvendësministri i Mbrojtjes, Arian Starova, thotë se tregtia e armëve nuk është sekrete dhe se Shqipëria në përputhje me ligjet ndërkombëtare mund të ushtrojë këtë veprimtari. Në një intervistë për RTK-në, seksioni radiofonik, Starova ka thënë se Kosova është një ndër vendet ku Shqipëria mund të shesë armatim, sikurse mund ta bëjë edhe më të tjerë. Por Starova veçon se kjo është çështje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Shqipëria e gatshme t’i shesë armë Kosovës, plane të blejë edhe për vete
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» 28 Nëntori është dita e çlirimit të Shqipërisë
» Dritan Ylli: Është koha të punojmë për Shqipërinë evropiane, zoti Klosi!
» Apostol Kotani: Shqipëria ishte i vetmi vend, ku nuk u persekutua asnjë hebre
» Faik Krasniqi:Ribashkimi i Kosovës me Shqipërinë, është një domosdoshmëri!
» Ismet Ramadani:“Harta e shqipërisë etnike” si shkas...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: lajmet-
Kërce tek: