MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ronnyy

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Pz . Blade

avatar


MesazhTitulli: ronnyy   Wed Jan 27, 2010 2:19 am

Legjenda e Newcastle United, Alan Shearer, thotë se Manchester United është i varur nga Wayne Rooney në garën për të mbrojtur titullin e Ligës Premier.

Pasi ndoqi sulmuesin anglez duke mposhtur i vetëm Hull Cityn, Shearer ka thënë se nëse Manchester United do të mbetet pa të do ta humbë garën për titull.

“Ata nuk do të ishin aty ku janë në ligë pa Rooneyn. Ai kujdeset për ta në çdo moment, por ai është një lojtar i madh dhe kjo është ajo që bëjnë lojtarët e mëdhenj. Kur klubet kanë nevojë ata janë aty”, ka thënë Shearer.

“Sa për Manchester United, ai është po aq i rëndësishëm edhe për Anglinë, nuk mendoj se dikush duhet ta harrojë këtë”, ka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
ronnyy
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Sport-
Kërce tek: