MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Afrim Muqiqi - Turbo Tallava Live 38 min.mp3

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Pz . Blade

avatar


MesazhTitulli: Afrim Muqiqi - Turbo Tallava Live 38 min.mp3   Wed Jan 27, 2010 2:10 am

http://shkarko.muzikpapare.com/*%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20Hitet%20e%20Muajit/-%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20Afrim%20Muqiqi%20-%20Turbo%20Tallava%20Live%2038%20min/Afrim%20Muqiqi%20-%20Turbo%20Tallava%20Live%2038%20min.mp3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Afrim Muqiqi - Turbo Tallava Live 38 min.mp3
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Afrim Osaj:Krimet e pasluftës në Kosovë!?
» Milazim Kadriu: Përkujtohen dëshmorët Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu
» Kadri Mani: Komandant Afrim Mehmeti, si po sillesh: trim në luftë e frikacak në paqe!?!
» Milazim Kadriu: Poezi për dëshmorët e kombit (III)
» Kush është vajza të cilën në 19:30 e presin në “randez-vous” mbi tre milionë shqiptarë!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Muzikë Shqip { HITE }-
Kërce tek: