MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 face webcam 4.0

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FoX CoNn
MesazhTitulli: face webcam 4.0   Thu Dec 18, 2008 9:01 pm

Kjo osht Fake Webcam kur tja lishojsh dikujt mos me dal ti.

1.Kur ta hapni Fake Webcam Hini Control Panel Aty ne Fake Webcam Jo Fake Webcam No prewiev Mode Po veq Fake Webcam edhe Hini aty ne Control Panel Hini Add File e Zgjedhni ni video hyn ne msn mesenger Hin Tools Audio And Video Setup Klikon aty 3 her Next Tanj aty lexon Select The Webcam You Would like to use :Klikon Qaty e Zgjedhni Opcionin Fake Webcam Edhe Tasht Kur dikush ta qon me pranu Kameren Ti e pranon edhe i hin play Aty Te Fake Webcam.

Download-->http://www.MegaShare.com/476969 Edhe aty jav qet Ni password me shkru shkrune ju adc-team
Qe Ni Video-->http://www.MegaShare.com/476976
Foto-->http://www.MegaShare.com/476976
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
face webcam 4.0
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Poezi dhe parodi humorisrike

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Hacking Program's-
Kërce tek: