MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 lajmi 6.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Pz . Blade

avatar


MesazhTitulli: lajmi 6.   Wed Jan 27, 2010 12:12 am

Komisari i garave i Federatës së Basketbollit të Kosovës, Nazmi Paçarada, të enjten ka kërkuar ndihmën e Policisë së Kosovës, për të bërë përcjelljen e gjyqtarëve gjatë ndeshjeve të basketbollit.
“Kam kërkuar nga Policia e Kosovës, që të bëjnë përcjelljen e gjyqtarëve të ndeshjeve të basketbollit. Gjyqtarët duhet të kenë përcjellje nga vendet e caktuara drejt palestrës dhe pas përfundimit të ndeshjeve që zhvillohen në fundjavë përkatësisht për takimet e xhiros së 14-të, të stinorit vjeshtor të “Technomarket Superligës” së Kosovës në basketboll”, ka thënë Paçarada.
Sipas tij, kjo kërkesë bëhet me qëllim që gjyqtarët dhe vëzhguesit të kenë siguri të plotë dhe t’i shpëtojnë ndonjë të keqes së mundshme që mund t’i ndodh para ose pas ndeshjeve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
lajmi 6.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lajmi i fundit: PDK pajtohet që Behgjet Pacolli të zgjedhet president

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Sport-
Kërce tek: