MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 lajmi 5.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Pz . Blade

avatar


MesazhTitulli: lajmi 5.   Wed Jan 27, 2010 12:11 am

prezentacioni i Shqipërisë në futboll do të zhvillojë një ndeshje miqësore më 3 mars në Tiranë kundër Irlandës Veriore.
Zhvillimi i ndeshjes është konfirmuar të premten nga Federata Shqiptare e Futbollit, e cila ka marrë përgjigjen pozitive nga Belfasti për këtë takim.
Irlanda e Veriut renditet në vendin e 40-të në listën e FIFA-s dhe përballja me këtë skuadër konsiderohet një test i rëndësishëm për “kuq-e-zinjtë”, të cilët nuk janë duke treguar formë stabile.
Miqësorja me Irlandën Veriore mund të anulohet nëse në shortin e 7 shkurtit për kampionatin evropian 2012, Shqipëria do të jetë në një grup me të
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
lajmi 5.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lajmi i fundit: PDK pajtohet që Behgjet Pacolli të zgjedhet president

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Sport-
Kërce tek: