MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 lajmi 3.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Pz . Blade

avatar


MesazhTitulli: lajmi 3.   Wed Jan 27, 2010 12:09 am

Vetëm pak ditë më parë, shtypi francez raportonte se, kapiteni shqiptar i Olimpikut nuk bënte pjesë në planet e trajnerit te ri te Marsejës, Didier Deshamps. Dhe, mesa duket, kjo ka qene një pjese funksionale e zhvillimeve te fundit te merkatos. Tabloidet angleze lajmëronin dje se, trajneri i Totenhemit, Heri Redknap, eshte shume i interesuar për shërbimet e mesfushorit te Shqipërisë dhe Marsejës, Lorik Cana
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
lajmi 3.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lajmi i fundit: PDK pajtohet që Behgjet Pacolli të zgjedhet president

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Sport-
Kërce tek: