MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Njëmbëdhjetëshi më i mirë deri më tani në Serie A

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Genn1
Admin
avatar


MesazhTitulli: Njëmbëdhjetëshi më i mirë deri më tani në Serie A   Sat Dec 27, 2008 9:12 amNjëmbëdhjetëshi më i mirë deri më tani në Serie A
Vikendin që shkoi u zhvillua java e fundit për vitin 2008 e sezonit 2008/2009 në Serie A. Interi kryeson në tabele, i ndjekur nga Juventus dhe Milan, me diferencë prej gjashtë dhe nëntë pikësh, respektivisht. Ekspertët italianë kanë dhënë formacionin më të mirë për këtë pjesë të sezonit që përfundoi.
Formacioni 4-3-3:

Portier: Sebastien Frey (Fiorentina)

Mbrojtës: Douglas Maicon (Inter), Ivan Cordoba (Inter), Giorgio Chiellini (Juventus), Marek Jankulovski (Milan)

Mesfushorë: Walter Gargano (Napoli), Esteban Cambiasso (Inter), Momo Sissoko (Juventus)

Sulmues: Zlatan Ibrahimovic (Inter), Amauri (Juventus), Diego Milito (Genoa)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Njëmbëdhjetëshi më i mirë deri më tani në Serie A
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dasma Shqiptare
» Mirëse erdhe moj pranverë!
» Fjalë të Urta - Mirësia; Drejtësia
» Qamil L. Zekolli:Me rastin e përkujtimit të trembëdhjetëvjetorit të rënjes heroike të Komandantit të Brigadës 121-"Kumanova" të UCK-së, Ismet Jashari dhe 65 dhe Dëshmorëve të kësaj Brigade
» Nuk kemi besuar se ekziston një organizim kaq i mirë i FFSHGJ-së dhe i klubeve shqiptare në Gjermani

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Sport-
Kërce tek: