MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Milan: Nuk jemi të interesuar për Cannavaron

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Genn1
Admin
avatar


MesazhTitulli: Milan: Nuk jemi të interesuar për Cannavaron   Sat Dec 27, 2008 9:09 am
Milan: Nuk jemi të interesuar për Cannavaron
Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, ka mohuar spekulimet kinse Rossonerët dëshirojnë ta transferojnë në janar mbrojtësin italian të Real Madridit, Fabio Cannavaro.
Në mesjave “Corriere dello Sport” kishte shkruar se madrilenët nuk dëshirojnë t’ia vazhdojnë kontratën Cannavaros (e cila përfundon në verë), ndërsa Milani është i gatshëm të ndërhyjë që në janar për ta transferuar atë në San Siro.

“Cannavaro në janar? Nuk ka asgjë të vërtetë në këto spekulime. Ne tashmë kemi arritur marrëveshje me një qendërmbrojtës, i cili do të na bashkëngjitet në korrik, dhe ai është Thiago Silva”.

“Ne jemi duke kërkuar një mbrojtës krahu ose një mesfushorë defanziv, por nuk është e vërtetë që e dëshirojmë Cannavaron. Nëse nuk mund të gjejmë një të tillë, atëherë do të vazhdojmë me këta lojtarë që kemi”, ka përfunduar Galliani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Milan: Nuk jemi të interesuar për Cannavaron
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Selim Hasanaj: C'farë ishim dikur e c'farë jemi sot, por dhe c'farë do jemi nesër
» LISTË SPIUNASH
» Hoxha: Ne pranojmë edhe të vritemi, por edhe të vrasim. Ne jemi pro Xhihadit
» Milaim Delija: Letër e hapur Daut Demakut (mbi kuptimin e mendimit pozitiv)
» Kadri Mani: Në përkujtim të Milan Shuflaj, me rastin e 78 vjetorit te vrasjes

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Sport-
Kërce tek: