MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Morina: Përveç “Familjes moderne” edhe një film

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Genn1
Admin
avatar


MesazhTitulli: Morina: Përveç “Familjes moderne” edhe një film   Wed Dec 24, 2008 9:13 amMorina: Përveç “Familjes moderne” edhe një film
Aktori Armond Morina ka njoftuar se përveç rolit të tij në serialin komik “Familja moderne”, ai ka realizuar edhe një rol filmik, i cili do të jepet premierë në vitin 2009.
Aktori që luan rolin e Ardit në serial, gjatë verës ka realizuar një rol në filmin me metrazh të gjatë “Lufta mbaroi”, regjinë e të cilit e ka bërë maqedonasi, Mitko Panov.

“Gjatë verës kam realizuar një rol në filmin me metrazh të gjatë ‘Lufta mbaroi’, në regji të regjisorit maqedonas, Mitko Panov, premiera e të cilit do të jetë në Zvicër dhe në Maqedoni në fillim t vitit 2009”, është shprehur për aktori për “Infopress”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Morina: Përveç “Familjes moderne” edhe një film
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Monda Korca: GAZETA TIRANA OBSERVER:-Kadri Morina, Potreti i nje investitori modest e te suksesshem.-nga Raimonda Moisiu
» Është edhe një pyetje tjetër përveç kush është Nazim Bllaca. Kush është SHIK-u?
» Skënder R. Hoxha: Një historik i familjes Demaliaj, të fisit Bytyç, nga Breg Paci i Malësisë së Gjakovës (II)
» Arrestohet Ballist Morina, si i gjeti 36 bileta për ndeshjen me Serbinë? (Foto)
» Valmira Beqiri - Morina : VARGJE TË PËRLOTURA PËR IBRAHIM SELIMAJ - HIMIN !

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Kinemaja-
Kërce tek: