MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Edhe Malajzia njeh pasaportën e Republikës së Kosovës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Genn1
Admin
avatar


MesazhTitulli: Edhe Malajzia njeh pasaportën e Republikës së Kosovës   Tue Dec 23, 2008 10:13 pmEdhe Malajzia njeh pasaportën e Republikës së Kosovës
Qeveria e Malajzisë përmes një njoftimi zyrtar ka konfirmuar se edhe zyrtarisht e njeh pasaportën e Republikës së Kosovës, si atë diplomatike, zyrtare dhe të zakonshme.
Në njoftimin e Qeverisë së Malajzisë po ashtu bëhet e ditur se Malajzia do të vendosë edhe viza në pasaportën e Republikës së Kosovës, thuhet në një njoftim të Zyrës për Marrëdhënie me Publikun e Ministrisë së Punëve të Brendshme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Edhe Malajzia njeh pasaportën e Republikës së Kosovës
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Selim Hasanaj: Kaqanik 07.09.1990 - Kushtetuta e Republikës së Kosovës
» Asllan Dibrani: Gjergj Kastriot Skënderbeu edhe për se vdekuri po i tremb armiqtë!
» Urimet për Ditëlindjen time!
» Shkrime nga Xun Çetta:Ndodhi edhe kjo
» Teuta ishte mbretëreshë ilire, ajo mëkëmbësoi të shoqin, Agronin, në vitin 231 p.e.s.(A i ngjan edhe Presidentja e re e Kosovës Mbretreshës sonë)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: lajmet-
Kërce tek: