MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si Ta Mbrojm Serverin E Counter-Strikes 1.6 Nga Sulmet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FoX CoNn
MesazhTitulli: Si Ta Mbrojm Serverin E Counter-Strikes 1.6 Nga Sulmet   Sun Dec 21, 2008 3:18 pm

Shumë prej nesh jemi Lojtar te Counter-Strike 1.6 dhe Luajm me Servera , por Kur provojmë te Kyqemi në një Server , ai është Not Responding , apo ju Paraqiten Errore te ndryshme si p.sh. : WARNING Connection Problems , nuk Ju Connecton në Server etj..

Nëpër Website te Huaja është Programi i cili ta Sulmon Serverin , dhe është Mjaft Efikas.. , dhe është i Vlefshmëm ne Internet për ta Shkarkuar ..

Por si ti Parandojmë këto Sulme ?? (Dos , Flood ) etj... ???

Kjo Gje Bëhët me anë te Programit AntiCSDos .

Te Cilin Mund Ta Shkarkoni Këtu :pasi ta Shkarkoni , Instaloni Programin AntiCSDos ..

MOS E Hapni Programin AntiCSDos..

Se Pari e Hapni Serverin tuaj ( Dedicated Serverin ) apo N'varet në çka e Keni të Instaluar Serverin tuaj si ne , VPS , PC Etj..

Pasi ta Hapni Serverin E Hapni edhe Programin AntiCSDos

Tani Prekne Buttonin : Patch HLDS ,

Kujdes : Pa Kete Hap më Lartë Serveri juaj nuk Është i Mbrojutur..

Pra duhet ta Klikoni Buttonin Patch HLDS ..

Tani Mundeni ta Hekni ne X AntiCSDos , sepse Mbrojtja është Ende Aktive e Serverit , pra mund ta Hekni ne X .. Pasiqë e Keni Patchuar HLDS ..

Shënim :

Ata që kanë IP Dinamike duhet që qdo Herë që ju ndrrohet IP-ja , të ja Bëni Patch HLDS , Sepse perndryshe Serveri i Juaj nuk është i mbrojutur nga Sulmet qe VIn

Mereni Linkun http://tutoriale-al.org/programet/AntiCSDoS.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fischee
MesazhTitulli: Re: Si Ta Mbrojm Serverin E Counter-Strikes 1.6 Nga Sulmet   Mon Dec 22, 2008 10:09 pm

mann spo bon linki bree :S:S:S pale
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Genn1
Admin
avatar


MesazhTitulli: Re: Si Ta Mbrojm Serverin E Counter-Strikes 1.6 Nga Sulmet   Tue Dec 23, 2008 9:29 pm

spo bon linku
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fischee
MesazhTitulli: Re: Si Ta Mbrojm Serverin E Counter-Strikes 1.6 Nga Sulmet   Wed Dec 24, 2008 3:50 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Genn1
Admin
avatar


MesazhTitulli: Re: Si Ta Mbrojm Serverin E Counter-Strikes 1.6 Nga Sulmet   Wed Dec 24, 2008 9:15 am

Fischee shkruajti:
Ja e kom gjet shkarko ketu:

4shared.com/file/70603820/a3f6f4a5/AntiCSDoS.html


thnx man
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si Ta Mbrojm Serverin E Counter-Strikes 1.6 Nga Sulmet   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si Ta Mbrojm Serverin E Counter-Strikes 1.6 Nga Sulmet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Counter Strike-
Kërce tek: