MIR SE VINI ...:::WWW.AHG-CREW.TK:::...
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 MBI 20 Programe SHQIP ne LIVESTREAM & dhe mbi 1000 programme internationale per shikim LIVE

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
FoX CoNn
MesazhTitulli: MBI 20 Programe SHQIP ne LIVESTREAM & dhe mbi 1000 programme internationale per shikim LIVE   Fri Dec 19, 2008 4:59 pm

hi, kush ka deshir te shikon pragramme SHQIP LIVE mundet ne ket link, pa rigistrim apo download e ndonje software mi shiku mbi 20 programme live


KLIKO:

http://www.coolstreaming.us/search_country.php?term=AL&search2=search


ps.: nese disa programme nuk bejn, provone pas disa minutave sepse mundet me ndodh qe per momentin ky programm ska livestream apo ka pengesa


ju deshiroj momente te kendshme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
MBI 20 Programe SHQIP ne LIVESTREAM & dhe mbi 1000 programme internationale per shikim LIVE
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Këngë dhe shkrime për Nënë Terezën
» LUIGJ GURAKUQI
» Rozi Theohari: Rihapet Shkolla Shqipe e Lynn-it, Mass
» Miradije Gashi:Ecuria e një ore mësimore në diasporë
» Arben Llalla: Historia e arsimit shqip 1941-1944 në Tetovë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
....:::AHG-CREW:::.... :: Cracks aNd Serials-
Kërce tek: